Інтелліас втретє провів шаховий турнір серед ІТ-спеціалістів

28.11.2015 Козельницька, 2а

Шахи, як відомо, – гра інтелектуалів. А таких в ІТ-галузі чимало. Саме тому ми вирішили підтримати шахових ентузіастів у їх прагненні грати ще більше та ще краще і втретє організували та провели шаховий турнір. Цього року нам вдалось побити власний рекорд, зібравши на заході 60 гравців. Серед них були як кандидати в майстри спорту, так і звичайні любителі. Їх об’єднали два пункти – любов до гри, а також робота в ІТ-індустрії.

Цього року боротьба видалась направду конкурентною. До останнього гравці тримали в інтризі суддів та глядачів. Останній, 9-й тур, став визначальним для Олександра Зінченка, який і переміг у турнірі. Що ж, не дарма він їхав на змагання з Івано-Франківська :) Друге місце посів Смолкін Олександр. А переможну трійку замкнув Сорока Данило. Вони отримали сертифікати Amazon на 100, 50 та 30 доларів за 1, 2 та 3 місця відповідно.

«Жіночий» приз – сертифікат вартістю 50 доларів – дістався Бігдай Марії, адже саме їй вдалось здобути найбільше перемог у порівнянні з іншими гравчинями. Варто відзначити старанність інших представниць прекрасної статі, які боролись на рівні із завзятими чоловіками.

Ми вдячні кожному гравцеві, який не пошкодував сил та часу, та прийшов до нас на турнір. Обіцяємо зібрати вас уже через рік та зробити турнір ще кращим!